• SKC

• Wydarzenia na które zapraszam młodzież, wyjazdy wspólne, zapisy u mnie.

Propozycja   1.

16.09.2018 (niedziela) UWIELBIENIE

Parafia Chrystusa Króla Wszechświata Piastów ul Ogińskiego 41 uwielbienie Pana Jezusa po Mszy Św. o godz 18, dotarcie indywidualne we własnym zakresie. Zapraszam

Propozycja   2.

18.09.2018r (wtorek) Czuwanie ze św. Stanisławem Kostką, patronem młodzieży.

Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli ul. Rakowiecka 61 wyjazd grupowy.

We wtorek, 18 września 2018r  zapraszamy dzieci i młodzież na niezwykłe spotkanie ze świętym Stanisławem Kostką. Obchodzimy Rok Św. Stanisława Kostki, z tego też powodu do naszej parafii przyjadę relikwie patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież z całej Warszawy.

Nasze spotkanie ze św. Stanisławem Kostką rozpoczniemy o godzinie 18:00 będzie sprawowana Msza święta pod przewodnictwem ks. Bp. Michała Janochy. Po mszy będzie czas radosnego uwielbienia przygotowanego dla młodzieży. Jeżeli ktoś był kiedyś na Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej, w parafii oo. jezuitów w Łodzi, to wie, czego możemy się spodziewać. Wszystkie nabożeństwa będzie prowadził zespół "Mocni w Duchu" wraz z młodymi ludźmi ze wspólnoty "Młodość - lubię to!".

!!!  Zapisy do katechetki Beaty Maciejak do 11.09.2018r,

Propozycja   3.

29.09.2018r( sobota) - całodniowa pielgrzymka do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu. Dołączam młodzież do pielgrzymki którą organizuje ks. proboszcz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Niedźwiadku.

koszt zostanie podany, około 60zł.do 17.09.2018r!!! Zapisy u katechetki Beaty Maciejak

Propozycja   4.

6 października 2018r (sobota) godz. 12-24

Stadion Młodych 2018 – Warszawa / włącz pełnię wiary

STADION Narodowy w Warszawie. Młodzi z Polski i świata, zgromadzą się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, by doświadczyć spotkania z żywym Bogiem! W programie konferencje, strefa inspiracji, koncerty, spowiedź i Eucharystia. Bilety dostępne na eBilet.pl. Stadion zostanie otwarty o godz. 11:00, a scena rusza już o 11:30. Rekolekcje zaplanowane są od godz. 12:00 do 24:00 (tuż po północy przewidziane są jeszcze niespodzianki dla wszystkich uczestników), bilet tylko 12 zł.

Cały czas trwa sprzedaż biletów online. Możesz je kupić klikając w poniższy link:
          https://www.ebilet.pl/biznes/konferencje/stadion-mlodych lub stacjonarnie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Przed zakupem biletu jeśli osoba jedzie w grupie zapis u pani katechetki Beaty Maciejak, zapisy do dnia 17.09.2018r.!!!

Propozycja   5.

Warsztaty  Muzyczne w Łodzi, dla grających na instrumentach i chcących uczyć się uwielbienia Pana tańcem czy śpiewem.

Organizowane przez jezuitów i Mocnych w Duchu w dniach: 22-24.02.2019 od  godz. 16 w piątek do 24.08.2019 niedziela do  ok. godz.13.30 koszt  90 zł nocleg z wyżywieniem, dodatkowo koszt przejazdu pociągiem. Warsztaty odbywają się w Szkole Podstawowej nr 34 przy ul. Ćwiklińskiej 9 w Łodzi. Dojazd grupą z katechetką SKM i PKP IC.

Organizatorami są Mocni w Duchu.  Zapisy do 2.01.2019r do katechetki Beaty Maciejak.

Link do strony: http://mocni.jezuici.pl/warsztaty-muzyczne/dla-dzieci-i-mlodziezy-ponizej-16-roku-zycia/informacja-2

Propozycja   6.

Dar od Boga dla Ciebie.

Nie bój się Go przyjąć ...

„KOINONIA ŚW. PAWŁA” Z KIELC

zaprasza na rekolekcjept:

”NOWE ŻYCIE Z BOGIEM”

30 listopada – 02 grudnia 2018 r.

(piątek, sobota, niedziela)

Możesz poznać Boga, jakiego dotąd nie znałeś. Możesz też odnowić swoją więź z Nim poprzez osobiste spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym i odkryć Go jako Źródło swego życia.

Rekolekcje odbędą się w Parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

na ul. Ogińskiego 41

prowadzić będą siostry zakonne z

CENTRUM MODLITWY I EWANGELIZACJI „ŚW. PAWŁA”

ul. Bęczkowska 53a; 25-411 Kielce

nasza strona: www.rmissio.pl

program rekolekcj:

Piątek 30.11.2018:

g. 18.00 – Eucharystia

Rozpoczęcie Kursu. Konferencja

Sobota 01.12.2018:

g. 9.30 – 13.00 Zajęcia (Konferencje, ćwiczenia)

g. 13.00 – 15.00 Przerwa obiadowa

g. 15.00 – 18.00 Zajęcia c.d.

g.18.00 Eucharystia

Niedziela 2.12.2018: