Nawigacja

Sport Konkursy kuratoryjne Wars i Sawa

Nasze sukcesy

Sport

 

ROK SZKOLNY 2017/18

  • 1 miejsce w unihokeja dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: W. Fijałkowska, A. Grzesiak, P. Karwacka, K. Karwacka, K. Osińska, K. Kunicka, K. Ciesielska, A. Marcysiak, K. Jaczyńska, K. Sroka, O. Pietrzykowska.

  • 2 miejsce w unihokeja chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: I. Krasnodębski, K. Pisarek, B. Marciniak, M. Piątkowski, Sz. Jabłoński, P. Gołębiowski, A. Mikołajczak, A. Ślubowski, M. Sarnecki, K. Sęk.

  • 2 miejsce w piłce ręcznej chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: J. Gromada, M. Piątkowski, B. Wrycza, D. Jabłonowski, A. Celiński, K. Pisarek, G. Karpezo,                   G. Tryc, M. Goryczyński, K. Balicki, J. Woźniak, M. Papuga.

  • 1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji:

  • 2 miejsce w piłce nożnej chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: I. Krasnodębski, K. Pisarek, P. Jaworski, O. Paczkowski, D. Lewandowski, R. Stańczak,                 J.Woźniak, J. Gromada, H. Izdebski

 

ROK SZKOLNY 2016/17

  • 1 miejsce w ringo chłopców i dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: Kacper Pisarek, Filip Pecht, Jakub Woźniak, Adrianna Grzesiak, Gołębiewska

  • 1 miejsce w dwóboju nowoczesnym chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: Jakub Broniarek, Mateusz Stępka, Kacper Balicki, Igor Zaranek, Damian Drozdowski                       

  • 2 miejsce w dwóboju nowoczesnym dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramachWOM

Skład reprezentacji:

  • 1 miejsce w pływaniu chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

        Skład reprezentacji: Jakub Borkowski, Jakub Broniarek, Mateusz Stępka, Kacper Balicki, Igor Zaranek,                           Michał Piątkowski, Maciej Janowski.

  • 2 miejsce w pływaniu dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

      Skład reprezentacji: Zuzanna Kaluga, Małgorzata Mortka, Karolina Bazan, Wiktoria Snop, Iza Jarosz,                           Matylda Konowrocka.

  • 1 miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

         Skład reprezentacji: Sandra Grochowska, Karolina Grychczyńska, Angelika Woźniak, Julia Strzelczyk, Magdalena Perdion, Klaudia Kunicka, Pola Paplak, Milena Banaszkiewicz, Zuzanna Kruk.

  • 1 miejsce w piłce siatkowej chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

         Skład reprezentacji: Pacholski Wktor, Broniarek Jakub, Stańczak Mateusz, Wrębiak Dawid, Kłusek Rafał, Pisarek Kacper, Jabłonowski Dawid, Woźniak Jakub, Pecht Filip.

  • 1 miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

          Skład reprezentacji: Sandra Grochowska, Zuzanna Kruk, Zuzanna Kuryłek, Milena Banaszkiewicz, Sandra Słowik,         Nina Kazimierska, Klaudia Kunicka, Natalia Pięta, Paulina Karwacka.

  • 2 miejsce w piłce ręcznej chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

     Skład reprezentacji: Jakub Broniarek, Filip Pecht, Dawid Wrębiak, Wiktor Pacholski, Grzegorz Prot, Jakub Borkowski, Grzegorz Karpezo, Kacper Pisarek, Michał Rosa, Jakub Woźniak, Michał Piątkowski.

  • 1 miejsce w unihokeja dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji:

  • 2 miejsce w unihokeja chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji:

  • 1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

                 Skład reprezentacji: Dróżdź  Marta, Przybysz Marta, Banasiak Anna, Kulikowska Natalia, Sroka Klaudia, Strykowska Wiktoria, Ciesielska Klaudia, Dróżdź Ewa.

  • 2 miejsce w piłce nożnej chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji:

 

 

ROK SZKOLNY 2015/16

  • 2 miejsce w dwóboju nowoczesnym chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji:Jakub Broniarek, Mateusz Stępka, Wiktor Kapusta, Szymon Owczarek.

  • 2 miejsce w pływaniu dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: Alicja Stasik, Zuzanna Kaluga, Malgorzata Mortka, Karolina Bazan, Katarzyna Guzik,                     Urszula Sztajerwald.

  • 2 miejsce w pływaniu chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: Igor Zaranek, Kacper Balicki, Jakub Broniarek, Mateusz Stępka, Wiktor Kapusta,                          Szymon Owczarek.

  • 1 miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

       Skład reprezentacji: Martyna Zblewska, Matylda Modrakowska, Agata Bąkała, Zuzanna Rosłon, Magdalene Perdion, Karolina Grychczyńska, Sandra Grochowska.

  • 2 miejsce w piłce siatkowej chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

        Skład reprezentacji: Paweł Zlotkowski, Amadeusz Danowski, Jakub Broniarek, Filip Pecht, Jakub Cieślak, Wiktor Pacholski, Mateusz Stańczak, Jakub Woźniak, Jakub Borkowski.

  • 2 miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

          Skład reprezentacji: Sandra Grochowska, Zuzanna Kruk, Zuzanna Kuryłek, Milena Banaszkiewicz, Sandra Słowik, Klaudia Kunicka, Wewronika Kuryłek, Laura Bandera, Paulina Goździewska.

  • 2 miejsce w piłce ręcznej chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji: Kacper Rafalski, Kamil Rafalski, Michał Więcek, Paweł Złotkowski, Amadeusz Danowski, Filip Pecht, Jakub Broniarek, Michał Rosa, Grzegorz Karpezo, Jakub Borkowski, Grzegorz Prot.

 

ROK SZKOLNY 2014/15

  • 1 miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji:

  • 2 miejsce w piłce siatkowej chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM.

                Skład reprezentacji: Kacper Rafalski, Kamil Rafalski, Michał Wiącek, Alan Bonat, Paweł Złotkowski, Mariusz      Łuszczyński, Filip Pecht, Mateusz Stańczak.

  • 2 miejsce w piłce ręcznej chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM.

           Skład reprezentacji: Kacper Rafalski, Kamil Rafalski, Michał Wiącek, Alan Bonat, Paweł Złotkowski, Mariusz Łuszczyński, Filip Pecht, Mateusz Stańczak.

 

ROK SZKOLNY 2012/13

  • 1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

                  Skład reprezentacji: 1. Romanowska Natalia   2. Kuryłek Klaudia   3. Kasperczyk Kinga  4. Rusinowska Żaneta   5. Kisson Patrycja   6. Banaszkiewicz Anita   7. Kowalska Eliza

 

  • 1 miejsce w koszykówce chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach  WOM

                    Skład reprezentacji: 1. Ciesielski Patryk   2. Sobiecki Karol   3. Kus Piotr   4. Niebrzydowski Adam  5. Łuszczyński Robert   6. Pątek Piotr  7. Chilaber  Maciej   8. Pydyn Paweł

  • 1 miejsce w piłce recznej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

                Skład reprezentacji:  1. Bąk Monika  2. Paplak Patrycja  3. Konieczek Ada  4. Romanowska Natalia  5.Kisson Patrycja   6.Banaszkiewicz Anita   7. Wiącek Weronika.      8.Przesmycka Patrycja   

  • 1 miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Skład reprezentacji:

 

ROK SZKOLNY 2011/12

 

 

1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w mistrzostwach Warszawy  w ramach  programu ,,2012 talentów''  (20.06.2012r)

Weronika Brzezińska   Patrycja Krzyszczak     Eliza Trzepizur       Marta Matysiak   Patrycja Kisson    Aleksandra Woźniak  Agata Przybylska   Dagmara Adamus

 

 

1 miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

Weronika Brzezińska   Patrycja Krzyszczak     Eliza Trzepizur   Patrycja Kisson   Patrycja Paplak   Julia Grobel   Agata Przybylska Marlena Wiśniewska   Marta Matysiak

 

1 miejsce w piłce siatkowej chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

 

1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach  WOM

Weronika Brzezińska   Patrycja Krzyszczak     Eliza Trzepizur   Ada Zajączkowska    Marta Matysiak   Julianna   Bartosiewicz  Patrycja Kisson  Klaudia Kuryłek  Natalia Więckowska

 

1 miejsce w koszykówce chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach  WOM

Ciesielski Patryk  Sucharski Kamil  Pydyn Mateusz  Budziński Daniel  Pątek Patryk  Lipiński Tomasz  Łuszczyński Robert  Zieliński Bartek  Fijałkowski Michał

 

1 miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach  WOM

Weronika Brzezińska   Patrycja Krzyszczak     Eliza Trzepizur       Marta Matysiak     Patrycja Kisson    Natalia Więckowska   Julinanna Radtke   Patrycja Paplak

Adrianna Konieczek   Marlena Wisniewska  

 

 

ROK SZKOLNY 2010/11

1 miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach  WOM

Weronika Brzezińska   Patrycja Krzyszczak   Marlena Wiśniewska   Eliza Trzepizur   Ada Zajączkowska    Marta Zajączkowska  Paulina Głuchowska Julianna   Bartosiewicz  Natalia Romanowska

 

1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach  WOM

Weronika Brzezińska   Patrycja Krzyszczak   Marlena Wiśniewska   Eliza Trzepizur   Ada Zajączkowska    Marta Matysiak   Paulina GłuchowskaJulianna   Bartosiewicz  Natalia Romanowska   Monkiewicz Aleksandra

 

1 miejsce w piłce siatkowej  dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach  WOM

1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w finale ogólnopolskigo turnieju   ,,2012 talentów'' - Poznań 8.10.2010r

(Ada Zajączkowska 2c, Marlena Wiśniewska 2b, Eliza Trzepizur 2b, Weronika Brzezińska 2a, Gut Marta , Patrycja Krzyszczak 2c.Paulina Głuchowska 1a, Marta Matysiak 2b)

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2009/10

1 miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

1 miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

1 miejsce w pływaniu chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

1 miejsce w dwuboju chłopców w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach WOM

1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w mistrzostwach Dzielnicy Ursus w ramach ,,2012 talentów''

1 miejsce w piłce nożnej dziewcząt w mistrzostwach Warszawy  w ramach ,,2012 talentów''

(Ada Zajączkowska 1c, Marlena Wiśniewska 1b, Eliza Trzepizur 1b, Weronika Brzezińska 1a, Gut Marta 3d, Patrycja Krzyszczak 1c.)

 

 

III miejsce w szachach  na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zajął Mikołaj Kozakow. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Warszawie
    Szkoła Podstawowa nr 383 w Warszawie, ul. Warszawska 63, 02-495 Warszawa
  • 22 6670932
    Dyrektor Szkoły; p. Elżbieta Nowicka

Galeria zdjęć