• Konkurs na logo szkoły

• Konkurs na logo szkoły

Konkurs zakończony !!!

Wygrała praca nr 5 przed pracą nr 2,  trzecie miejsce zajęła praca nr 4.

Wszystkim głosującym dziękujemy.

Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 30 prac.

Serdecznie dziękujemy.

W wyniku ciężkiej pracy nauczycieli i uczniów naszej szkoły dokonany został wybór pięciu prac. Teraz wszyscy uczniowie naszej szkoły i ich rodzice mają tydzień czasu, żeby oddać swój głos na jedną z tych prac.

Głos, ze względu na brak zebrań w tym okresie oddawany jest poprzez widomość w Librusie do nauczyciela Adam Krzesak i zawiera jeden z pięciu numerów:

numer projektu projekt

Regulamin konkursu na nowe logo Szkoły Podstawowej 383 w Warszawie

I. Organizator konkursu

1. Organizatorem konkursu na opracowanie logo szkoły jest Dyrektor Gimnazjum nr 133 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

2. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej szkoły - www.g133wawa.edupage.org

II. Cel i przedmiot konkursu

1. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) dla Szkoły Podstawowej 383 w Warszawie.

2. Pośrednim celem konkursu jest formowanie wrażliwości estetycznej, artystycznej oraz rozwijanie kreatywności uczniów.

3. Logo wykorzystywane będzie przez szkołę do celów identyfikacyjnych, reklamowych, informacyjnych, korespondencyjnych, promocyjnych.

4. Konkurs trwa od dnia 2 lutego 2017 r. do 10 marca 2017 r.

III. Warunki uczestnictwa w konkursie

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie, którzy zamierzają podjąć naukę w nowej szkole podstawowej oraz obecni uczniowie Gimnazjum nr 133 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

2. Projekty konkursowe zgłaszane do konkursu muszą być pracami indywidualnymi i autorskimi. W przypadku uznania pracy za plagiat uczestnik zostaje zdyskwalifikowany.

3. Każdy uczestnik może zgłosić do 3 prac konkursowych.

4. Prace konkursowe należy składać zgodnie z wymaganiami zawartymi w regulaminie.

5. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z bezpłatnym zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej 383  w Warszawie (przeniesienie na Szkołę praw autorskich dotyczy tylko projektu zwycięskiego).

6. Osoby składające zgłoszenie w ramach konkursu tym samym wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu.

7. O sprawach nieobjętych regulaminem decydują Organizatorzy.

8. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków.

IV. Praca konkursowa

1. Pracę można wykonać korzystając z technik komputerowych.

2. Logo powinno charakteryzować się następującymi cechami:

• być czytelne i łatwe do zapamiętania,
          • powinno zawierać informację o numerze szkoły,

3. Prace należy dostarczyć do 10 marca do nauczycieli (Adam Krzesak, Marta Rutkowska) lub do sekretariatu Gimnazjum nr 133 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie

4. Prace należy dostarczyć bezpośrednio, bądź wysłać pocztą na adres adamkrzesak@wp.pl

V. Kryteria oceny prac konkursowych

Projekty oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:

1. Zgodność projektu z danymi naszej szkoły,

2. Oryginalność znaku, łatwość zapamiętania, pomysł,

3. Czytelność i funkcjonalność projektu,

4. Estetyka wykonania.

VI. Ocena prac konkursowych

Trzy finałowe prace zostaną wybrane przez Komisję Konkursową w składzie:

1. Dyrektor szkoły, Elżbieta Nowicka,

2. Nauczyciel przedmiotów artystycznych, Marta Rutkowska,

3. Nauczyciel informatyki, Adam Krzesak.

VII. Rozstrzygnięcie konkursu

1.Finałowe prace zostaną przedstawione rodzicom podczas marcowych zebrań klasowych i w wyniku głosowania zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu.

2. Dla finalistów przewidziane są nagrody rzeczowe. Ponadto finaliści będący uczniami G133 otrzymują dwie końcowe oceny celujące (informatyka i zajęcia artystyczne lub plastyka).

3. Planowana data ogłoszenia wyników to 29 marca 2017 r.

4. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły wraz z prezentacją nagrodzonej pracy.

5. Zwycięska praca zostanie zaprezentowana podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017.