• Regulamin "Szczęśliwego numerka" i Regulamin dyskoteki

Regulamin Dyskoteki Szkolnej

1. Dyskoteka odbędzie się 13.06.2017 w godzinach od 1800 do 2200.
          2. Każdy uczestnik dostarcza opiekunom SU zgodę od rodziców (opiekunów) na udział w dyskotece. Uczestnik ma być odebrany przez rodziców po dyskotece.
          3. Wychowawca ma głos decydujący w sprawie listy osób z jego klasy uczestniczących w imprezie.
          4. Osoby z oceną nieodpowiednią lub naganną z zachowania nie mogą uczestniczyć w dyskotece.
          5. Na dyskotekę wpuszczamy nie wcześniej niż o 17:50 do 18:15.
          6. Obowiązuje bezwzględna konieczność zmiany obuwia.
          7. Na dyskotekę nie przynosimy papierosów, alkoholu i innych środków odurzających. W przypadku zignorowania powyższych zakazów impreza zostanie natychmiast zakończona.
          8. Można przynieść ze sobą zamknięte fabrycznie napoje, które w trakcie trwania dyskoteki będą znajdowały się w wyznaczonym przez opiekunów miejscu.
          9. Na teren szkoły podczas dyskoteki nie ma wstępu nikt poza jej uczestnikami.
          10. Dyskoteka odbywać się będzie na II piętrze, do dyspozycji uczniów są toalety na II piętrze.
          11. Nie wolno schodzić do szatni w trakcie trwania imprezy.
          12. Opuszczenie przez uczestnika budynku szkoły jest dla niego równoznaczne z zakończeniem dyskoteki.
          13. Opieką wychowawców objęci są tylko uczniowie przebywający w budynku szkoły.
          14. Wychowawca czy opiekun mają prawo wyprosić uczestnika z dyskoteki w przypadku niewłaściwego zachowania.
          15. Wychowawcy i opiekunowie nie odpowiadają za wartościowe rzeczy pozostawione w szatni czy w innym miejscu.
          16. Za wszelkie szkody materialne spowodowane przez uczestnika dyskoteki odpowiadają jego opiekunowie prawni.