• Archiwum

• Dnia 25.05.2018 (piątek) organizowana jest przy współpracy z Caritas Parafialnym za zgodą KS. Proboszcza na terenie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej dyskoteka dla wszystkich wolontariuszy tegoż szkolnego koła. Zaczynamy  o godz 19.15 mniej więcej do 22.

Opiekun koła katechetka Beata

Szanowni Państwo, dzięki sponsorom udało się nam wyprodukować koszulki Szkolnego Koła Caritas, jako znak członkostwa, jedności uczniów i zewnętrznej tożsamości. Pragnę jako opiekun koła z serca sponsorom podziękować. Młodzieży koszulki bardzo się podobają i fajnie prezentują. Bóg zapłać.

14.04.2018r (sobota) członkowie Szkolnego Koła Caritas przejdą warsztaty dla wolontariuszy w Ośrodku Alzhaimera w Warszawie. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach,a Szkolne Koło Caritas cały czas otwarte jest na nowych członków. Zapisy u opiekuna koła.

Dnia 23.03.2018 r w ramach warsztatów zorganizowanych dla członków Szkolnego Koła Caritas mamy spotkanie w Ośrodku Caritasu na ul. Żytniej 1. Opiekunem SKC jest: nauczyciel religii Beata MAciejak. Przewodniczącą SKC Weronika Paczkowska z kl 2a gimn. Zastępcą przewodniczącej jest Luiza Luzak z kl 2c gim

Będzie 2 skarbników i sekcja kronikarska, którą zajmują się uczniowie: Michał Białczyk kl 2d gim i Mikołaj Śledziewski 2d gim

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do czynnego udziału w kole.

Szkolne Koło Caritas w dniu 8.04.2018  w niedzielę MIłosierdzia Bożego czynnie włącza się w pomoc osobam starszym, samotnym, bezdomnym uczestniczącym w zorganizowanym przez Caritas Parafialne przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Niedżwiadku  spotkania "przy herbatce" z okazji Świąt Wielkanocnych  oraz Tygodnia Miłosierdzia. Spotkania te poprzedzone są modlitwą w kościele, tj. Koronką do Miłosierdzia Bożego i Mszą Świętą.

Młodzięż ze Szkolnego  Koła Caritas będzie pomagać przygotowywać kanapki, kroić ciasta oraz posługiwać podczas samego spotkania i towarzyszyć osobom starszym podczas  modlitwy i Mszy Świetej o  godz15.

Kolejne warsztaty dla członków Szkolnego Koła Caritas tym razem w Ośrodku Aldshaimera (sobotnie) na ul. Wilanowskiej odbędęą się w kwietniu.

Zaproszenie do wolontariatu Szkolnego Koła Caritas : Szkolne_Kolo_Caritas-1.doc

Zgoda rodziców na uczestnictwo: Zgoda_rodzicow_na_uczestnictwo_ucznia_w_SKC.docx