• REGULAMIN KONKURSU - URSUS DZIELNICĄ WARSZAWY

• REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „URSUS DZIELNICĄ WARSZAWY”

1. Organizatorem konkursu jest Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133  w Warszawie
          2. Konkurs rozpoczyna się 13 marca 2017 r. i trwać będzie do 21 kwietnia 2017 r.
          3. Temat prac konkursowych brzmi: „URSUS DZIELNICĄ WARSZAWY”.
          4. W konkursie mogą brać udział  uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Cele konkursu:

1. Zapoznanie uczniów z historią dzielnicy Ursus i jej związkami z Warszawą;
          2. Zachęcenie młodzieży do poznawania ciekawych miejsc Ursusa i zabytków Warszawy;
          3. Kształtowanie wrażliwości na piękno architektury i sztuki;
          4. Rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci, twórczego myśleniai wyobraźni;

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Prace konkursowe należy złożyć w sekretariacie szkolnym Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie ul. Warszawska 63 do dnia 21 kwietnia 2017 roku.
          2. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice płaskiej lub przestrzennej:   malarstwo, rysunek (czarno-biały, kolorowy lub walorowy), techniki mieszane (collage), płaskorzeźba, makieta etc.
          3. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi dowolną techniką, wcześniej nieopublikowanymi.
          4. Każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę.
          5. Każdy uczestnik konkursu powinien opatrzyć pracę tytułem oraz swoimi danymi: imię i nazwisko, klasa i nazwa szkoły. Dane te będą służyć do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu. Prace niepodpisane, anonimowe nie będą zakwalifikowane   do konkursu.
          6. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów Konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

Wyniki konkursu:

1. Jury powołane przez organizatora, spośród przekazanych prac wyłoni laureatów konkursu.
          2. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność.
          3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez ogłoszenie zawierające imiona                      i nazwiska zwycięzców podczas spotkania organizowanego przez Gimnazjum                     z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie ul. Warszawska 63 w maju 2017 roku. Dodatkowo informacja o laureatach zostanie zamieszczona na stronach internetowych  https://g133wawa.edupage.org/ oraz  TPW.

Postanowienia końcowe:

1. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na ekspozycję pracy podczas spotkania w maju 2017 roku oraz na opublikowanie fotografii prac na stronach internetowych https://g133wawa.edupage.org/ oraz TPW.
          2. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
          3. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny na stronie https://g133wawa.edupage.org/.